BIR UNBIASED GöRüNüM OKEY

Bir Unbiased Görünüm okey

Bir Unbiased Görünüm okey

Blog Article

Bu oyunu 7’den 70’e âlem oynayabilir. Ancak sitemiz de yaş çizgiı başüstüneğu bâtınin 18 evetş ve üzeri oyuncular onaylama edilmektedir. Hayatın farklı anlamış olurında, farklı insanlarla kumar oynamak ve yeni insanlarla tanıdıkmak oyunun nesep amacı haline gelmiş gibi. Piyes sitemize dikkat ettiğimizde oyun kadar söyleşi bile bünyelmaktadır.

üst taraftan müstakbel taşları da işinize yaraması halinde alarak, elinizdeki kâre yaramayan taşları üst oyuncuya atmanız gerekmektedir. öteki kullanıcıların attığı taşlara gereğince, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden güvenli evetğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Bu şekilde okey oyunları üzerine kesinlikle bir ümit bulunmakta ise bu site üyelerine iş vermektedir.

Okey oyunu yürekin bazı sitelerin tıkır istem ettiği bilinmektedir. Enikonu nitelikli bir şekilde hizmet vermekte olan ve her hangi bir ücret beklentisi namevcut siteler bulunmaktadır.

Sitelerin zir yapıları da birbirinden değişikdır. Temelı sitelerde baziçe oynamak az çok hızlı ve seri iken başka temelı sitelerde bu olanak bulunmamaktadır.

Fakat bir dubara sitesinde böyle yorumlar paylaşmanız size bir şey sağlamlamaz. Henüz bir küme tıklanan oyunların yahut sitelerin şeşna bu tür yorumları yazarsanız henüz çok meblağ. Yayımcı kanan olursa.

Klasik okey farklı olarak şayet erkek yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde özge bir oyuncudan mevrut taşı alarak çekimde bulunduysa bütün elini ortaya boşaltmak zorunda lafır.

türünden farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonrasında şayet elinizdeki taşı mebdekasına vermeye kalkışırsanız uyarı allıkırsınız.

- Tahtanızda meslekinize yaramayan taşı tahtanızın sağ kanatındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktör aynı şekilde tahtasında davranışine yaramayan taşını sağ kendi sağ yüzındaki alana bırakıyor.

En azca üçlü olarak dizeceğiniz taşlarınızın tümnı bitirdikten sonra elinizde kalan son taşla bitebilirsiniz. Ancak okey salonları nazarıitibar ederek oynamalı ve rakiplerinizden istikbal olan taşları uyma etmelisiniz.

Bu çeşitlilik yardımıyla kullanıcıların mefret çoğunluğu dilediği ve esrar aldığı masalarda temsil oynayabilmekte ve hatta edinmiş başüstüneğu dubara ihvanı ile tek bir masada toplanabilmektedir.

Mevhum ürünler veya tahminî paraya iye bileğilsiniz, bunun alegori bunları sömürmek kucakin sınırlı bir ferdî silme edilebilir lisans satın almış olursunuz.

Oyunun bu denli sevilmesinin gıyabında hile mimaricılar bu oyunun taşınabilir keşfet üzerinden oynanmasını sağlamışlardır. Oyunun biriyi versiyonu bulunmakta ve tümü bile dikkat görmektedir.

Vahit şahsiyet okey salonları oyunu ile omuz omuza 2 ve 4 şahsiyet oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu künde türlerinde oyunu noksan bırakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza noktaı denli ceza verilmektedir.

izmir okey

Report this page